Forum

[Closed] Postavite vprašanje  

RSS

(@modriportal)
Eminent Member Admin
16. 7. 2016 19:13  

Pozdravljeni, na tem podforumu bom odgovarjal na vaša vprašanja, ki jih boste poslali bodisi neposredno na forumu, bodisi preko spletnega obrazca. Odgovoril bom v roku 4 - 5 delovnih dni.

Prosim, da postavite zgolj eno konkretno vprašanje in s tem izkažete spoštovanje do moje dobre volje brezplačnega readinga. Hvala.

Vsakdo ima veliko vprašanj, naj si bo to na čisto osebni ravni ali poslovni ravni, glede zdravja, ljubezni .... Sledi nekaj razmišljanj, ki si jih pogosto postavimo, ko ne vemo kako in kaj naprej, kaj storiti, kako se odločiti itd.

• Je res pravi/prava zame?
  • Bova ostala dolgo skupaj oziroma ali je to res tista prava resnična ljubezen?
  • Kaj naj storim v zvezi s tem odnosom (opišite)?
  • Kdaj bom spoznal/-a sorodno dušo?
  • Mi bo uspelo v poslu, ki ga nameravm izpeljati?
  • Je čas ugoden za menjavo službe?
  • Kako pa moje zdravje?
  • Ste ujeti v preteklo/sedanjo izkušnjo in ne vidite izhoda?
  • Kakšen izid lahko pričakujem v tej situaciji ?
  • ........?

Na vsa gornja vprašanja in na mnoga druga vprašanja glede drugih ali podobnih situacij in problemov boste prejeli odgovor, če Kozmosu in našim svetovalcem zaupate svoje vprašanje. Vprašanje lahko postavite na tem forumu tako, da kliknete na gumb Add Topic ali pa preko spletnega obrazca, ki ga najdete na podstrani Kontakt.

Za čim bolj točen odgovor je pomembno, da vprašanje, ki ga boste postavili, odseva vašo osebno energijo, zato prosimo, da vpišete svoje ime, lahko tudi vzdevek, ki pa naj bo tisti, ki ga uporabljate v življenju.

Prosim, upoštevajte tudi naslednje:

• Svojo prihodnost lahko izboljšate tako, da ohranite pozitivno pričakovanje in sledite svojemu notranjemu vodstvu.
  • S pomočjo molitve, vizualizacije in uporabe pozitivnih afirmacij lahko vedno spremenite izid vsakršne situacije.
  • Kozmos, angeli, boginje, nadangeli, vnebovzeti mojstri, svetniki, samorogi in druga svetlobna bitja višjih frekvenc vam lahko pomagajo spremeniti vašo prihodnost na boljše, če jih le prosite in če ste odprti za sprejemanje njihove pomoči.
  • Nihče drug, kot mi sami lahko spremenimo tok življenja. Nihče, tudi angeli, ne more prevzeti odgovornosti za naše odločitve in dejanja, temveč zanje odgovarja vsak sam!!!
Edited: 4 meseci  ago

Working

Please Login or Register

Comments are closed